Hakkımızda

Buyrunalin.com, elektronik, teknoloji ürünleri üretimi, ithalat ve ihracatı, dijital pazarlama, e-ticaret , yazılım ve donanım alanında uzman kadrosuyla, sektöründe öncü Twinix Technology Concept Grubu ile Çin’nin en uzman Teknoloji geliştiricisi Winix Group’un işbirliği ile 2018’de kuruldu.

Twinix Technology concept ve Winix Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Buyrunalin.com bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile daha da güçlenmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Buyrunalin.com e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve ürünü milyonlarca müşteriyle buluşturan e-ticaret platformu haline gelmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

Buyrunalin.com, elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin milli ürünlerine farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, uygun fiyat ve komisyonlar sunan yapısı ile üyelerine yeni ve avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Buyrunalin.com, müşteriler tarafında uygun maliyet, güven ve kolaylık sağlamaktadır.

Siz de buyrunalin.com alışverişin dünyasına katılabilir, milyonlarca ürünün olduğu avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

iyi alışverişler.

Sepetiniz

Your Cart is Empty

Alışverişe devam et